sobota 3. listopadu 2012

Oddzial Osmy - Vzbouřenci,Hightech Evropská pěchota a vesmírní červy

Oddzial Osmy je firma z blízkého Polska,kromě 15mm má pro hráče větších bitev (na urovni praporu a vyšší) skvělé miniatury pro modernu,ww2,ACW ale i Napoleonských válek v měřítku 1/600 zde menší teaser na tyto modely (bývají používany pro hru Hind Commander v připadě moderny)


o těchto modelech a Hind Commanderu si napíšeme jindy, v tomto članku se zaměříme na jejich řadu 15mm konkretně na insurgenty, SF a New Vistula Legion. kromě nich samozřejmně OO disponuje i řadou pro středověk, a to Poláky, Litevskou jízdu a Teutonické rytíře. pak je to oblíbené evropské téma Napoleonské války zde naleznete Saxony,Rakušaky,Ruské kozáky a Poláky.

New Vistula Legion která je hlavní řadou OO je nyní plně použitelná pro jakýkoliv herní systém v scifi 15mm, jedinou nevýhodou je že nemá vlastní vozidla.
Pěchota je ovšem hezky vymodelovana ve výzbroji vhodné jak pro blízkou budoucnost,hard Sci-fi ale i klasické Sci-fi jako je například Mechwarrior.
lze koupit tyto vojáky s různou vyzbrojí od bullup karabin,přes SAW, gauss pušky, ATGM,LAW,SAM tým,AGL/HMG tým nebo Railgun heavy weapon tým.
novinkou je také LRRP Patrola - hlídku složenou z 6 členu specialních jednotek.


 

Kromě těch příslušníku nabízí OO také vzbouřence (Insurgents) ale ty jsou bohužel k dispozici pouze v omezenem možnoství variant (6 sculptu s puškou, 3 s RPG a 3 se SAW/LMG) a civilisty zastupují 3 novináři.
vesmírní červy jsou opět k dispozici v omezeném množství ale vzhledem k jejich vzhledu více sculptu není potřeba.Žádné komentáře:

Okomentovat