neděle 24. listopadu 2013

Vánoční prodej u GZG

Stejně jako každý rok, začal u GZG vánoční prodej. pokud nakoupíte za více jak 36 liber dostanete 10% voucher a balíček různých miniatur zdarma. GZG se snaží aby se miniatury co nejvíce hodily k vaší objednávce. Velikost tohoto balíčku se zvětšuje podle toho kolik utratíte čím víc utratíte tím víc věci dostanete! Pokud objednávka překročí 100 liber dostanete místo 10% voucheru 20%.

aby byla vánoční akce zajímavější vydal Jon několik novinek. začneme u pěchoty
Začína velký resculpt Stargrunt II 15mm řady a proto se objevilo několik novinek. v první řadě PAU - tedy Pan-African Union. zatím lze nakoupit dva typy pěchoty s puškami - ve verzi v helmě a v čepici + další balíček pěchoty s kulomety SAW.
Další jsou Colonial Defense Force tedy CDF. Jde o uplně novou řadu miniatur jak už název napovídá mají představovat mid-tech pěchotu představujcí Kolonialní armády ale skvěle jsou použitelné do Near-future settingu. Nyní jsou k dispozici tři balíčky - jeden s puškami,jeden se SAW a třetí obsahuje raketomety a odstřelovače.
Další novinkou ( i když tyto vojáky už má skladem GZG relativně dlouho) jsou FSE teda Frantíci v settingu SGII. k dispzici jsou ve dvou variantách s helmou nebo čepici kepi. samozřejmně pro každou variantu helmy máte k dispozici packy pěchoty s puškami,saw a odstřelovači a snipery.
Figurky Hammer slammers, hrdiny knižní serie Hammer Slammers od Davida Drakea také dostihl facelift.
k dispozici v verzi z powergunama a druhý pak s podpůrnými zbraněmi Buzzbombs a Bloopers.


Další na pořadu dne jsou Japanese s řadou Corporate Ashigaru. ta má v první řadě k dispozici pěchotu s puškami ve verzi z helmou a bez. a dva podpůrné packy v jeden s kulomety saw připomínající gattling a druhý s laser sniperkami a 6-rannými raketomety.
Faceliftu se také dočkali Panceřový granátníci NSL (Neu-Swabian League)  základ je jako u všech dva packy s Assault riflema, jeden pack SAW kulometčíku a nakonec support pack obsahující HAMR railguny a 4-ranné raketomety.Třešničkou na dartu jsou nový Combat Roboti  vzdaleně připomínající policejní roboty z nového Total Recall
Nová vozidla také značně rozšíríli řady GZG. v první řadě kolové vozidlo MRAP-B připomínající vozidlo Dingo které mimojiné využíva i AČR

Civilní vozidla pak rozšíří multifukční vozidla Ranger a Rover. Ranger existuje ve dvou základních variantách 4 a 6 která představuje počet kol. obě vozidla jsou transportní náklaďaky ve variantách pro transport pěchoty či nákladu.

SWAT van je idealní pro korporatní a policejní transportní vozidlo objednat si ho lze v několika variantách. s různými zbraňovými systémy nebo například radaremGZG také vydalo nové zbraňové platformy.  celkem tři varianty platform každá buď na kolech nebo stacionární. radar,MLRS baterie nebo odpalovač těkých střelvíce informacích na stránkách Ground Zero Games

Žádné komentáře:

Okomentovat