čtvrtek 26. prosince 2013

GZG UNSC

Poštovné je to co vás u GZG většinou odrazuje,ale když pak za několik dní (někdy i za den) balíček a vy uvidíte kvalitu modelů řikáte si že to stojí za to.

Takže co se valí u mě doma? Platoona UNSC light infantry se základním supportem tedy:
 - 24 vojáků s AR
- 8 vojáků s SAW
- 8 vojáků commandy (2 specialisti,2 observři,2 commandeři a 2 comm specialisti)
- 2 týmy GMS/P (Guided missle launcher system/portable)
- 2 týmy odstřelovaču s puškou HAMR
-2 týmy vybavené plasmovým kanónem
-2 týmy s AGL/minometem
- 8 x Combat Robot (budu suplovat specialní síly)
- 3 kolové drony s autokanónem
- 2 transportéry Phallanx
- 8-kolové vozidlo Mobile-gun-system

pomalu jsem začal s barvením prvních modelů  začal jsem pravě Combat Robotem a bylo jasné že se z něj stane příslušník specialních sil.


Hlavní silou této kompanie budou přislušníci lehké pěchoty první tým hotov další zbývají možná udělam pár změn v organizační struktuře

Kvalita modelů je opravdu užasná, a modely se skvěle barví, vozidla jsou trochu naročnější na konstrukci než jsem zvyklí z modelů WW2 (u Phallanxe jsem opravdu ale opravdu nadával oproti tomu MGS byla lahoda).
Je dobré nenechat se odradit fotkama na stránkach GZG  a ačkoliv modely vypadají že jsou robustní rozměrové souhlasí s modely Khurasanu takže žádný problém se scale creep.
samozřejmně bylo zapotřeby menší začištovaní ale nic velkého.

co se týče settingu ačkoliv původně jsem uvažoval o světu Starlancera stale více a více uvažuji nad světem podobným Hammers slammers či Dust 514 prostě krasný Merc setting umožní nám to šoupat se skupinami a vymažeme klasicky precedenc good guys bad guys.


Žádné komentáře:

Okomentovat