sobota 16. listopadu 2013

Call to Arms!

V následujícíh roce bych chtěl rozject kampaň ve hře Tommorow war, odehravající se v 22.století na naší
domovské planetě - Kampaň má podtitul Vzestup Pan-Asie. Hlavní hrači budou Evropská Unie,Ruská Federace,Britský Commonwealth,Spojené Státy a Pan-Asijská Koalice.

 Background/Fluff
Díky dochazejícím zdrojům a škrtům v rozpočtu je nucená Americká vláda stahnout své jednotky téměř z celého světa - Americká armáda nyní číta 30% své velikosti v 21.století. V Číně dochazí k vojenskému převratu a celá Čína se uzavře proti vnějšímu světu, k podobné situaci dochazí i v Rusku kde se do čela vlády dostavají Ultra-nacionalisté. Čínské jednotky rychle obsazují Laos,Burmu a Severní Koreu a celý svět se jenom dívá. Samozvolený Císař Fang Zhi hao oznamuje že okupované staty vytvořili novou alianci s názvem Pan-Asijská Koalice.Mezitím Ruské jednotky začali okupovat Gruzii a vstoupili do Pobaltských státu. Mezitím Americká bojová skupina Task Force Talon se připravuje na výsadek do okupovaných uzemí aby zjistili která další země se stane součastí PAC, zatímco na hranicích Ukrajiny se připravují Evropské jednotky na protiúder pokud se Rusovéo něco dalšího pokusí.

Pravidla
Ty jsou celkem jasná - od firmy Ambush Alley games herní systém Tommorow war, před vytvořím struktůry Čet i vozidla samozřejmně pokud bude mít někdo originalní nápad jsou výtany.

Hrači
Idealně bych rád pokryl všechny strany konfliktu ale je možné hrát i např2xUSA vs PAC atp. to je na vás chtěl bych  aby se pokryl celý svět a mohl se vyvíjet. Hrači nemusí vlastnit miniatury pokud budou chtít mužu jim je zapujčit podobu kampaňě.

Strany
Každá Strana konfliktu je trošku jiná. USA spoléha na elitní strike teamy - dobře vycvičené muže kteří jsou samozřejmně SOC (Special Operations Capable), drony, samozřejmně Gunshipy a klasickou techniku podobnou té které vidíme u US Army dneska jako jedni z malá mají přistup ke GRID. Rusové zase spoléhají na početní převahu klasické konveční technologie - takže BTRka,Tanky a Mi-38 Hind II. 
Evropská Unie používá moderní technologie - Walkery,Railguny a vznášedla a však nemá přistup ke Gridu.
Poslední armádou je PAC - nejmodernější armáda světa které se ani USA nemuže rovnat  ale nevždy je to pravda zatím co pravidelná armáda nemá k dispozici nejmodernější hračky a značně připomíná Rusy či EU elitní formace - tzv. Dračí Garda "Lóng wèi" mají k dispozici technologické hračky které připomínají scifi - Grav-tanky, jednotky v Power-armouru  ale i battlesuity či průzkumné jednotky v Termo-optické kamufláži, a samozřejmně přístup ke GRID.

 Styl hraní
 Tommorow war už samo osobě se zaměruje na realistické stvarnění Hard-scifi bojů ale jak hra bude vypadat je vícemeně na nás, zažijeme klasické přestřelky o uzemí ale i hektické zachrany rukojmých či hlednaní POI či destrukce komunikačních zařízení


Kontakt

Prosím proto aby kdokoliv měl zajem mě kontaktoval via Haydencz  @  yahoo.com - bez mezer nebo via Facebook či mobil

Žádné komentáře:

Okomentovat