úterý 19. listopadu 2013

Nové Rusko - Rise of PACNovaya Rossiya imperii
Tommorow war-Rise of PAC
Nové Rusko v 22. století
Rusko během 21. století prošlo mnoho konflikty včetně několika občanských válek. Ale až ta poslední občanská válka v 80. letech ovlivnila Rusko navždy. Při krvavém převratu se za velké podpory armády se moci ujali Ultranacionalisté. Programem ultranacionalistu bylo vždy návrat k Carskému Rusku a obnovení Ruského Impéria. Po převratu se do role Cara samo zvolil Kostya Sharpov vůdce Ultranacionalistu. Místo nové éry prosperity se však propast mezi Ruskem a západním světem ještě více prohloubil hlavně díky jejich invazi do zemí Kazachstán, Gruzie a Běloruska. Nové Rusko se také pokusilo o neúspěšnou invazi do Ukrajiny, ale tam byli zastavení mezinárodní jednotkou USA, Britského Commonwealthu a Evropské Unie.
Život běžného občana připomíná značně doby v druhé polovině 20. století, neexistují demokratické volby, jediný správný názor je názor Cara a jeho kabinetu. Jakýkoliv odpor je bez milosti potlačen silou a jejich strůjci exemplárně a veřejně popravení většinou přímo na rudém náměstí. Kromě elity národy tedy členy strany, vyšších důstojníků, generality a dalších vyvolených nikdo nemá přístup k informacím ze světa, vymoženostem jako jsou Enhanced Reality,Bioware či leky na prodloužení staří. Mimo Moskvu také nejsou neobvyklé hladomory a různé epidemie.
Ruská Imperiální armáda
Ruská armáda ačkoliv je obří nedisponuje moderní technologii, kterou mají k dispozici ostatní velmoci. Pěší jednotky sice mají k dispozici neprůstřelné vesty, helmy útočné pušky,kulomety, noční vidění a další vybavení které však bylo zastaralé už na konci 21.století. Stejně jako během Velké vlastenecké války i v 22.století existují ve formacích imperiální armády komisaři kteří „motivují“ vojáky k lepším výkonům
Vojáci jsou sice lépe vycvičeni než pravidelná armáda PAC ale nemohou se rovnat profesionálům Britské či Americké armády.
Vozidla Novaya Rossiya imperii
Hlavním bojovým tankem Ruských sil je T-118 který existuje ve dvou variantách. První je Styag což je první generace těchto strojů vybavená konvečním 128mm kanónem, používající standartní SABOT munici, Druhá varianta Orel je vybavena kanónem na bazi technologie Railgun tento model používají hlavně elitní gardové jednotky. Transport zajištují velkokapacitní vozidla BTR-3000 vybavené 30mm kanónem a raketometem Burya. Pruzkumné jednotky využívají vozidla Kazak. Rusko nemá power armoury nebo walkery ale AFS které jsou ve všech aspektech podobné amerických walkerům a byla vyvinuta ještě během 3. Čečenské války. Tyto stroje se nazývají Piton. Kromě AFS, některé jednotky používají stroje Avtomat což jsou plně automatizované  bojové stroje pohybující se na 4 nohách.
Bojovou podporu a transport pěchoty zajištuje VTOL vychazející ze starého design bojové helikoptéry HIND tento stroj se nazývá Boyevoy vertolet DOE (DOE Gunship).
Výzbroj pěších jednotek a ostatní zbraněAK-224
Je Standartní puškou Ruské armády, využívající moderní munici 6.8x43mm s kapacitou zásobníku 45 ran. Má dostatečnou palebnou sílu na proražení i těch nejmodernějších pěchotních pancířů.
POM-50 pekhotnogo orudiya mashiny
Pom-50 je podpůrný kulomet pěchoty,  zcela revoluční design za pomocí technologie využité na kanónu tanku Orel dává POMu užasnou palebnou sílu (AP:1 gauss)
SP-21 Svet puskovaya
SPečka byli vyvinuty aby nahradili zastaralé raketomety série RPG, ale v podstatě nejde o raketomet ale o gaussovou proti-tankovou pušku (AT:3 (M))
TR-77 Tyazhelaya raketnaya
Těžký Raketomet TR-77 odpaluje chytré střely Zodiak schopné rozervat i ten nejtvrdší pancíř (AT:4(H). Naštestí pro tankové jednotky které tuto zbraň potkají, TRko vyžaduje specialně vyškolené štřelce takže eliminace posádky většinou problém v dané oblasti řeší.
KP-12 krupnokalibernyy pulemet
Těžký protipěchotní kulomet zajištuje palebnou podporu pěších družstev na úrovni roty, ani pěchota v Powered Armouru není schopná soustředěné palbě odolávat dlouho
SV-3 Snayperskaya vintovka
Laserová odstřelovací puška SV-3 je velmi oblíbená u průzkumných týmu ale je k dispozici i velitelům čet k ničení nepřátelských weapons teamů

Novaya Rossiya imperii pekhotnyy vzvod (Infantry Platoon NRi)
Troop Quality: D6-D8

Morale:D6-D12

Tech Level: 1

Armour: 1D

On GRID: no

Confidency Level: Confident

Supply Level: Poor to Normal

Attributes:

Medic

Pointman
Inspiring

Rifle Fireteam
 Team Leader AK-224
Rifleman AK-224
AT Gunner – AK224,SP-21
Machinegunner – POM-50

Support Fireteam
Team Leader AK-224
ATGM Gunner TR-77, AK-224
Loader AK-224
Infantry Rifle Squad
Squad Leader  AK-224,pistol
2x Rifle Fireteam
Support Fireteam

Support Squad
2x Heavy machinegunner KP-12
2x loader
Team leader

Infantry Platoon
Platoon Leader AK-224
Commisar (Inspiring) – AK-224
Medic -  AK-224
FSO/AO – AK-224
2x Sniper
3x Infantry Rifle Squad
Support Squad

Miniatury 
Novaya Rossiya Infantry (Khurasan Miniatures Novas Respublik Infantry)Novaya Rossiya Infantry Support-sniper a KP-12  (Khurasan Miniatures Novas Respublik Infantry 
support)


T-118 Orel (Khurasan Miniatures Novas Respublik Red Eagle tank) 

BTR-3000 (Khurasan Miniatures Novas Respublik BTR-3000)
Kazak (Khurasan Miniatures Novas Respublik Cossack light vehicle)
Boyevoy vertolet DOE (Khurasan Miniatures  Novas Respublik DOE Gunship)
Avtomat (Khurasan Miniatures Novas Respublik Darling Little)Piton (Khurasan Miniatures Novas Respublik Python)
Žádné komentáře:

Okomentovat