pátek 26. dubna 2013

Khurasan 28mm? už je to tady

Khurasan games je známa firma hlavně díky svým modelům v měřítku 15mm nyní však tato firma se chystá na bojiště které je sice pokryté ale další nové modely se neztratí obvzláště pokud se bude jednat o kompletní modelové řady tzn. že pujde s toho složit platoony do her jako jsou Tommorow war či FAD + nějaky ten tech jako jsou vozidla atp.

Jako průkopníky 28mm si vybrala ta firma svůj range Federal Army.
Základní sadu tvoří pěchotní družstvo o 9 mužích - jeden velitel družstva,2 tým leadeři,2 vojáci s puškou a podvěsným granátometem a 4 stadartní pěšaci s puškou. a teď cena protože KG ví že by nemohl se stadartní cenou kovu se rovnat plastovým kitům nasadil ceny velice nízko a to teď se podržte 11.99 dolarů za tento pack tzn  240 korun za 9 28mm modelů v této kvalitě určitě to není špatná cena
aby vaše pěchota dostala nějaký ten punch nabízí dva heavy weapons packy každý obsahující 4 vojáky a to za cenu 5.99 dolarů. první je 28mm Federal Army Infantry with Squad Rapidfire Weapons tento pack obsahuje 4 Federal troopery s Squad automatic weapon. druhý pack 28mm Federal Army Infantry with Heavy Weapons ten už je drobet zajímavější obsahuje vojáka s odstřelovací puškou,dalšího s raketometem jednoho s plasma kanoném a jednoho nosiče munice pro raketomet.

Vozidla v současné době tvoří Scifi Humvee Polecat k dispozici jsou dvě zbraňové varianty za cenu 29.99 tedy cca 600kč. druhé vozidlo je pak Caiman APC silně připomínající APC M577 z Vetřelců tady už je cena doopravdy daleko větší nicmeně při delce 190mm je o cm delší než Land Raider cena 55 dolarů tedy přibližně 1100kč není také špatná volba.

KG také přislíbil že pokud se vozidla a pěchota bude dobře prodávat vydá další - včetně monstrozního Siler tanku.


Žádné komentáře:

Okomentovat