sobota 2. srpna 2014

Full thrust AAR,Hecate FT Cz


 

Few days ago my Hecate fleet meet in battlefield with my Friend T´au fleet (now OOP models from Forge world which is shame, they are really nice models. we both have  Battlecruisers, but T´au have also cruiser, and three destroyers. My Hecate has two heavy and two normal destroyers. maneoering along the planets i quickly engaged Envoy ship (T´au cruiser) and with few salvo missles she went down from my destroyers. T´au Protector (Battlecruiser) and Hecate Aeshma we´re locked in deadly close-range fire which Protector emerged victorious. heavy destroyers exchanged fire with two castellans (T´au heavy destroyers) which again prevail and destroy one of the Hecate H destroyers but suffering lot of damage. destroyers were capable of cripling third escort which to avoid any more damage move out of their range. Destroyers then engaged Protector and dealt heavy damaged, T´au fleet regained iniative and destroy one heavy and one normal destroyer, remaing Hecate ships disengaged, and today T´au fleet was victorious.

Před několika dny se má Flotila rasy Hecate utkala s flotilou T´au (dnes již nevyráběné modely od Forge worldu což je škoda jsou to opravdu pěkné modely. Obě naše flotily obsahovali loď třidy Battlecruiser, T´au také měli k dispozici také Cruiser a tři destroyery. Hecate oproti tomu disponovali dvěma destroyery a dvěma heavy destroyery. Destroyeři Hecate které manévrovali kolem jedné ze dvou planet rychle zaměřili křižník pomocí salvo missles a teměř bez obtíží zničili. Protector(T´auí Battlecruiser) a Aeshma (Hecatský Battlecruiser) s utkali v boji zblízka, a z tohoto souboje vyšel Protector jako vítěz. Těžké destroyery si vyměnovali střelbu z Castelany (Destroyeři T´au) a vzajmně se těžce poškodili ale jeden z těžkých destroyerů Hecate byl zničen. mezitím se destroyeři utkali se třetím Castelanem a poškodili ho, v zajmu zachrány lodě se Castelán odpoutal a snažil se dostat z dosahu , zbraní destroyerů, byl vyřazen můstek ale T´au rychlé systém opravili. Destroyery se poté opřeli do Protectora kterého ještě více poškodili, ale Castelánům se podařilo druhý destroyer vyřadit, Zbylé Hecatské lodě zvolili ústup, a tak se změnila bitva ve vítězství T´au


Prior to Battle i painted GZG Mystery Fleet/Crusties ships for my own universe Hecate ships here are some pics.
Před bitvou jsem nabarvil některé lodě od GZG z řady Mystery/Crusties pro mojí Flotilu Hecate. zde několik fotekProtože považuji hru Full Thrust za kvalitní a hlavně volně šiřitelnou rozhodl  jsem udělat překlad pravidel Cross Dimensions do češtiny v horizontu několika týdnu by se mohla proto první verze objevit.
Žádné komentáře:

Okomentovat