čtvrtek 7. března 2013

Khurasan Games did it again!

Khurasan miniatures znamý výrobce historických,posta apo,fantasy i scifi miniatur se rozhodl ke kroku po kterém určitá komunita hraču Ultramoderních bojů - napřiklad BF:EVO, Force on Force atp. skočí jak slepice po flusu rozhodl se začit vyrabět Near-Future Scifi range v měřítku 20mm.
Ačkoliv se to muže zdát divně spousta lidí se dívý proč když v tomto měřítku nejsou žadné (nebo jenom minimum) scifi modelů. odpověd je jednoduchá zeptej se samy sebe jak dlouho je ve výstroji je napřiklad BVP nebo M2 Bradley či Abrams takže je pravděpodobné že spousta techniky bude v následujících letech výzbroj do stejená takže co nás čeká a co nás nemine.

Khurasan pro nás připravil příběh který se odehráva přibližně v polovině 21.století kde se na bojištích postaví proti sobě ATAL-Atlantická Alliance a PARICOM-Pacific Rim Combine. Samozřejmně Američané a jejich nohsledi (Jížní amerika,Afrika ale třeba i Kanada) budou bojovat proti zlounům v Paricom (Čína,Sjednocená Korea, ale i Japonsko a další země) kteří obsadili většinu Pacifiku, ale i západní pobřeží Amerického kontinentu.
Původní verze MRM Jump Troops na které Khurasan Games koupil práva a mastery. Nyní je KG předěláva a přezbrojuje aby mohli zaujmout místo hrdých obránců demokracie:D

Pro pěšaky ATALu vychazí Khurasan Games se základu pěchoty který vyraběla firma Mad Robot Miniatures jako Drop Troops ale byli upraveni a přezbrojeni na moderní bojiště, jejich protivníky však vytvoří zcela nová řada PARICOMu zde artwork jak by tyto panové měli vypadat
 Kromě pěchoty jsou zatím přislíbeny civilní grav vozidla ale třeba i Columbiad Tank Hrdý nastupce tanku Abrams pro druhou polovinu 21.století ale tím určitě Khurasan nekončí.
Každopadně je dobré že se Khurasan Miniatures zabývá feedbackem komunity wargamingu a vytvaří to po čem je poptávka

Žádné komentáře:

Okomentovat