sobota 25. srpna 2012

Fighter Space combat kde vzít stroje


po včerejším uspěšném hraní BSG jsem se i rozhodl abych napsal něco malo o těch firmach které dělají 1" nebo Dogfight scale lodě.

První je firma EM4 miniatures ta má v sortimentu Universal Spacecraft box set, který obsahuje 12 různých strojů žadný není stejný, problém je v tom že když chcete jeden typ stroje pro svojí letku musíte koupit více těchto setu na druhou stranu za 12 strojů včetně podstavců  zaplatit 2,5 libry -což pokud chcete mít stíhače pro víc hraču opravdu levné.


Tento set se prodaval jako starter pro hru Silent Death, hexovou Space Dogfight game,pokud by jste chtěli obdobné stíhače nebo Gunboaty musíte se obratit na firmu Metal Express, tato firma výrabí více jak 140 různých strojů použitelný pro dogfight scale cena se zde pohybuje cca 2 dollary za stroj ale pozor jsou o něco menší než standartní stroje z plastic setu ale i tam jsou různé rozdily takže IMHO no big deal


Firma Brigade models přišla před nějakým časem s hrou Squadron Commander:Reheat, vytvořili také modely stíhaču pro svůj svět Iron Cow, modely v současnost má pro národy
American Republic,German,EuroFed a CDSU - Čína.

Studio Bergstrom vyrabí stíhače ze znamých serii a počitačových her , naleznete zde proto lodě z BSG,Wing Commander,ale například i SW.

 Někteří hrači používají modely staré hry od FASA znamé jako Aerotech , vzdušné a vesmírné souboje ze světa Battletech v současné době  je v licensi vyrabí firma Iron wind.
vyhodou je že prodávají i trochu větší lodě které lze použít jako eskorty nebo transportery. nevyhodou je cena která je trochu vyšší

  Poslední možností a však kde najdete nejvíc lodí je 3d print server Shapeways navíc máte možnost i nadesignovat vlastní a poslat do 3D tisku čim dál více hraču využívá možnost vytvořit si vlastní stíhače ať už z různých zdrojů napřiklad Babylon 5,Star Wars či například Yamato.Žádné komentáře:

Okomentovat