středa 25. ledna 2017

Shermans vs Panzers the game! rychlý unbox

Konečně jsem se dostal k unboxingu setu pro dva hrače od GHQ pod názvem Shermans vs Panzers.

Tento box je idealní pro začinající hrače kteří chtějí začit s microarmorem (tedy 6mm). uvnitř nalezneme box na miniatury s molitanem (bohužel je schopný pojmout pouze 12 tanků (samozřejmně molitan lze upravit aby pojmul všech 20 vozidel z boxu) jednouchá pravidla pro boj obrněnců v prostředí WW2 (vycházející z pravidel WW2 Microarmor prodávané GHQ).
Katalog který obsahuje mimojiné také návod jak barvit microarmor a samozřejmě miniatury v tomto připadě Spojenecké tanky  M4A3 Shermany a Německé Panzer IV H. 
Co se týče detailů miniatury se nezadají z některými 15mm modely. Protože je GHQ americká firma používá trochu jiné měřítko - Evropské firmy použivají měřítko 1:300 zatímco ty americké 1:285 - takže tanky jsou o něco větší takže je teoreticky obtížnější kombinovat jednotlivé výrobce. Ale pokud nejsou kombinovany do stejných jednotek rozdílu si pravděpodobně na stole ani nevšimnete.

tanků pro každou stranu najdete 10ks tedy 10x Sherman a 10x Pz IV.


I za zvýhodněnou cenu je poměr ceny za miniaturu reltivně vysoký vychazí cca na 60kč zatímco u evropských výrobců se dostanete zhruba na 15kč za model. Uroveň detailů na modelů je však mnohem větší než u konkurence.

Můj verdikt je ano GHQ je drazší ale určitě jsem ochoten si za tuto kvalitu připlatit pořídím si další modely od GHQ? určitě


Žádné komentáře:

Okomentovat