sobota 7. června 2014

Anvil Industry - potencionalně nové miniatury pro Tommorow war?

Republic Grenadier a Raider Exo-mech
Díky Warlordu a Bolt actionu jsem začal zase přichazet na chuť měřítku 28mm, dlouhou dobu jsem se zaměřoval na 15mm hlavně díky výběru pěchoty i vozidel. Postupně však na trh pronikají vynikající a skvělé miniatury ať už jde o Dreamforge, Pig Iron, Khurasan games nebo zmiňovaný Anvil Industry se svojí novou modelovou řadou Afterlife.

Unity Council Marines
Anvil Industry je firma která před lety vznikla a začala vyrábět custom bity pro jednu nejmenovanou sci-fi hru v měřítku 28mm, nyní však začíná vydávat další další modely pro jejïch Afterlife projekt který je dílem uspěšného kickstarteru a tohou dělat něco jiného.

Co mají dnes tedy Anvil v nabídce v první řadě jsou to dva sety pěchoty  Unity Council Marines a Republic Grenadiers, k tomu nabízí dva sety lehkých AFS/Mechů/ Power armouru a dvou specialních jednotek (pasové dróny v TW znamé jako AGP a útočny scifi psy)

Trochu mínus je že pěchotní družstva nemají těžší zbraně jako různé varianty SAW atp. ale díky množství zbraní které nabízí Anvil jako bity není problem si družstva na customizovat.

Krom řady Afterlife nabízí také robotické protivníky (připomínající Skynetovo přisluhovače ze Serie Terminator)  s možností vybavy pušek, ostřelovacích pušek,energo pušek nebo plamenotů
další dobrou zprávou je že další rozšíření řady Afterlife jsou na cestě , takže tyto miniatury určitě jsou zajímavé pro použití v Tommorow war ale i jiných systemech.


Žádné komentáře:

Okomentovat