pondělí 26. srpna 2013

Novinky v 15mm

Dlouho jsem zde na blog nenapsal co nového je ve světe 15mm a je toho požehnaně. takže co nejdříve začneme.

Staré dobré Ground Zero Games. v poslední době rozšířili řady svých modelů pro hru Tommorow war konkretně nyní jsou k dispozici Republic of Arden ( k dispozici command, 2 rifle packy, SAW týmy a Raketomet a ostřelovači) DPRG (to samé složení jako packy Republic of Arden) Darghur má zatím svůj jediný baliček a uplně nově se zde objevují US Army v Hardsuitech a to hned jako kompletní řada tedy dva 2 rifle packy, command pack, bazooka pack, support weapon pack (Snipeři a granátometčíci).
kromě těchto novinek také vydalo GZG také resculpt staré řady FSE a jsou po UNSC,NI a NAC dalším rangem SG2 který je předělán teď už jenom počkat na ty Kra´vaky.

Další pán jmenovitě Khurasan Games se také rozjel, v první řadě došlo k rozšíření oblíbených exterminátoru - tedy určitě ne kolonialních mariňáků dostali svůj vlastní command pack kde nalezneme dva důstojníky minometný tým a samozřjemně SOW ale my fanoušci ho jistě známe spíše pod jmeném SADAR. další rozšíření se dočkali Space Deamons kteří dostali trolly obří vesmírné bestie schopné rozdritit i kolonialní bojové tanky.dalšího rozšíření se dostala Enclava pardon Goverment forces a to v podobě Puritan armouru což jsou těžké bojové zbroje (tady nelze mluvit o power armouru pač ten už nosej normalní paňaci) v různých zbraňových kombinacích. a modernu doplnilo několik moderních strojů jako napřiklad T-90A

samozřejmně po zadu nezůstala ani 3 největší firma na trhu tedy Rebel miniatures a vydali několik nových miniatur a vozidel aby zadělali díry v trhu.
Asi největší bombou je vydaní Warthog gunship což je dropshipa která vzdaleně připomína Hind (ale to jenom kokpitem protože zbytek stroje ja narozdíl od ekvivalentu od Khurasanu zcela jiný) dokonce by mohl proxovat valkýru z GW univerza.dale se rozrostla řada brouku o větší kousek zvaný spiderbug což je starší model původně použitý pro hru Starship trooopers od Mongoose publishing. několik novinek se objevilo mezi Aliens rangem konkretně Shalur mercs dostali novou command a objevili se Brogové kteří napadně připomínají brouči Manthy s tím rozdílem že mají jiné zbraně a mají pancíř. Kromě toho vydali spoustu packu pro hru 5150:Star army, ale protože 5150 a však jsou využitelné i v jiných hrách od TW počinaje až po Gruntz konče.


Ravenstar znamí hlavně kvuli modelům vesmírných lodí pro Full thrust,ACTA a podobné se nyní vytahl s tzv. Horrid řadou která obsahuje několik pěších modelů emzáků ale hlavně bio-vozidla rozhodně zajímavé15mm.co.uk krom toho že vydal resinová retroscifi grav vozidla v měřítku 15mm odstartovala také projekt Ion-age která má po dlouhéodmlce rozšířit pravě svět Ion-Age tento svět je starý a protože původní autor designoval jak zakladní fluff pro 40k ale i Ion age jsou k tam nalezení různé podobnosti.

Droppody od Clearhorizont jsou k dispozici teď už budeme jen čekat na jeho Helldivery tedy konečně ekvivalent ODST na herním stole.

CP miniatures relativně neznáma anglická firma začala vydavat svoje miniatury ačkoliv osobně si myslím že její systém je značně neštastný a vypada to že jejich miniatury jsou hlavně určeny pro skrimish hry.nicmeně několik pěkných kousku zde určitě najdeme
Žádné komentáře:

Okomentovat