čtvrtek 18. července 2013

Modularní Spartan terén aneb we´re going in.....

v našem herním klubu se objevil nový scifi terén od Spartan Games/Scenics protože jsem ho z časti pomáhal sestavovat, tak jsem se rozhodl že napíšu malou recenzi.

Spartan teren nedávno - před několika dny modularní terén koridorů - lze ho tedy použít na stavbu
základen,vesmírných lodí a dalších různých stolů.
základní sadu obsahuje starter který vyjde  na necelých  2 a půl tísíce kč. obsahuje 4 krátké chodby, 4 velké místnosti, jednu tečkovou křižovatku a jednu klasickou křižovatku a k tomu samozřejmně dveře atp. cena 2,5 se muže zdát relativně velká ale poměr kolik toho z tohoto setu je obří a prakticky starter a koridor set vám zaplní klasický stůl napřiklad na infinity nebo podobný skrimishový systém.

Celý systém prakticky až na pár vyjímek nepotřebuje lepení a připomína tak trochu hexagon a podobné systémy od Pegasu, prostě zacvaknete a mužete jet, ze začatku budete trochu nadávat ale po druhém třetím koridoru vše jede jak pomásle, zacvaknete nasadíte a mužete terén nabarvit. co je dost podstatné mínus jsou návody jsou nepřehledné a ačkoliv jsou jednotlivé sheety na kterých jsou dílky písemně označené v návodu to není.

celý systém je příjemně scifi/hardscifi takže ortodoxní fanoušky a fanboye GW asi moc neosloví není dostatečně darkgrim.neměl jsem tu čest vidět tower set ale starter,corridor,door a nějaké ty doplňkové sety jsem měl dnes v ruce a musím říct že kvalita je vysoká. system je multilevelový takže určitě vhodný na hry jako je Infinity, Platoon Leader nebo další systémy.

takže finalní verdikt je takový že za tu cenu v současnosti na trhu není lepší/levnější možnost pro CQB terén samozřejmně DIY terén vás přijde o něco levněji ale když si spočítate čas,material tak jste natom dost podobně oproti tomu ST složíte za dva dny a jste ready for battle, myslím že je další uspěšný zásah pro Spartan games.
 Tento terén lze samozřejmně stejně jako všechny produkty Spartanu v ČR zakoupit na stránkach www.infinityhry.cz
 Brzy čekejte na report z Infinty nyní si vychutnejte fotky


Žádné komentáře:

Okomentovat