pondělí 29. října 2012

I want to know who called siege tanks on my battlefield Lt.!

Takže tu máme pravidelnou várku novinek ze světa 15mm, Začneme firmou Critical Mass Games. jako první vydali své nové Star Marines Mercenaries kteří napadně připomínají jednu jednotku ze slavné strategické serie.  You wanna piece of boy?Mercenaries se také dočkali nového našupu vozidel k dispozici je Main Battle tank Warmonger, Samohybne dělostřelectvo Vanquisher a Hellfire Anti-air. jsou k dispozici jak v pasové verzi tak i v gravOddzial Osmy vydal posily pro svou řadu NVL, tenkrát ve formě specialních jednotek.
Khurasan Miniatures, opět dokonalí WOW efekt. XM6 Heavy grav tank je práva šelma scifi bojiště, tento model je dlouhý 125mm a patří mezi největší tanky které jsou na trhu k dispozici dle officialního fluffu od KM se tento tank vysazuje na bojiště vysadkem z orbity a určitě je použitelný do settingu jako Traveller nebo Hammers slammers. při této velikosti model mužete klidně použit jako tank do 20mm armády, nebo jako lehký/průzkumný Grav tank ve 28mm armádě.
 
Ground Zero Games pracuje na modelech pro expansion pack Tommorow war a vydal nové emzáky Darghaur (ve knize přezdívané také "Scarabs", "Dargs" nebo "Devil Turtles" zde je malý sneak peakTaké Blue Moon zapracoval na svých emzákach tentokrát pod názvy Nevis a Avrums. oba dva packy obsahují 10 pěšáku s projektilovou puškou ale neobsahují velitele či specialstů s těžkou/specialní zbraní.


Ravenstar miniatures expandovali svůj Landcore 15mm, přidán byl gravtank Mazer,Grav APC Passer a VTOL Stinger. všechny mají značně odlišný scifi feel než vyrobky konkurence a já osobně v nich citím inspirace separatistických jednotek ze světa Lucase.

Žádné komentáře:

Okomentovat