úterý 2. října 2012

Danger at Outpost 32 starter pro USEME


firma 15mm.co.uk přibližně před měsícem vydala Danger on Outpost 32 - starter pro skrimishový scifi 15mm herní systém. Tento starter se projevil tím že měl nečekaně velké prodeje. 15mm.co.uk se podařilo to co pořad odrazuje mnoho lidí od hraní v 15mm a to že žadný herní systém neobsahuje starter se kterým by bylo možné hned hrát.
takže hned v krabici naleznete tyto věci:
Pravidla USEME, dále 2 stránky obsahující staty pro modely ve starteru a 3 scénaře.
když přeskočíme tuto omáčku dostaneme se k tomu proč si člověk toto objednáva:
-dva balíky Greyu z řady HOF (sektani z ufo,šedivaci,asgardi a další znamé názvi pro tyto šedivé malé mimozemštany) ačkoliv na první pohled mužou působit až komixově myslím že při správném nabarvení tyto modely jako ultimatní Bad guys.
5 lidských vojáku z řady Ion Age a nakonec 9 pozemský i mimozemských kolonistů někteři z nich mají zbraně někteří ne. dale v baličku naleznete dvě kostky a dostatek 20mm basek aby jste mohli začit hrát.

DoO32 se určitě stane oblíbeným produktem mezi hrači 15mm a ukazuje nám i jak se dají vytvořit různorodé scénaře pro hraní nejen v USEME. a 15mm.co.uk v tom zahledlo přiležitost a bude rozhodně pokračovat v dalších starterech další oznamený je Ziggurat of Clem IV který odhalí další modely v nabídce 15mm.co.uk

http://www.15mm.co.uk/UMS01_Danger_on_Outpost_32.htm

Žádné komentáře:

Okomentovat